Nasi klienci o nas

Lubimy SWOJĄ PRACĘ  

Barbara Dytko, w przeszłości dyrektor HR Sonepar i AlfaElektro, obecnie właściciel firmy zajmującej się doradztwem personalnym i szkoleniami

W szkoleniach z analizy transakcyjnej uczestniczyli nasi menedżerowie oraz przedstawiciele handlowi. Zajęcia w  bardzo interesujący sposób usystematyzowały mechanizmy odpowiedzialne za naszą efektywność w pracy, postępowanie w sytuacjach konfliktowych i psychologię komunikacji. Merytoryczne przygotowanie oraz wyjątkowa charyzma Anny Niemczyk i Andrzeja Niemczyka oceniane były przez 99% uczestników na najwyższym poziomie.

Uczestnicy zajęć deklarowali, że w wyniku szkoleń z tego tematu  zdecydowanie skuteczniej potrafią się porozumieć z Klientami, współpracownikami, czy podwładnymi oraz z bliskimi na płaszczyźnie osobistej.


Tomasz Krasiejko, Dyrektor Sprzedaży, Finder SA

Według mnie dla efektywności szkoleń równie istotną rolę pełnią Trener prowadzący szkolenie oraz Szefowie uczestników po jego zakończeniu. To oni powinni zadbać i stale przypominać pracownikom o możliwości użycia zdobytej na szkoleniu wiedzy.

A jeśli chodzi o szkolenia, które szczególnie utkwiły mi w pamięci, to często w rozmowach z moimi ludźmi wracamy do szkolenia z Prezentacji. Ten z pozoru prosty i błahy temat wywołał wiele refleksji u bardzo doświadczonych sprzedawców. W wielu przypadkach zupełnie nie zdawali sobie sprawy z popełnianych błędów , które już na tym początkowym etapie procesu sprzedaży mogły skutecznie wyeliminować ich z dalszej gry .


Witold Mockałło, Sales Director Mepha LLC

Anna i Andrzej Niemczykowie prowadzili wielokrotnie szkolenia dla menadżerów i przedstawicieli firmy Mepha LLC. Zawsze pełni profesjonalizmu i zaangażowania, świetnie znający realia branży farmaceutycznej, mieli bardzo znaczny wpływ na sukces firmy na polskim rynku. A do tego uznani przez nas jako najbardziej sympatyczni ze wszystkich trenerów z jakimi się spotykaliśmy.


Paweł Bogusław Trener Biznesu w firmie Valeant Pharmaceuticals.

Uczestniczyłem w zajęciach w Akademii Trenerów Biznesu prowadzonej przez firmę Training Partners.
Jako młody trener byłem zaskoczony poziomem kompetencji, jakie prezentowali prowadzący zajęcia. Poziom wiedzy opartej o doświadczenie był imponujący z punktu widzenia osoby wchodzącej w arkana zawodu. W grupie trenerów szczególnie pozytywnie wspominam zajęcia  z Anią Niemczyk, która posiadała nie tylko profesjonalny warsztat i rzetelną wiedzę z dziedziny psychologii, ale również niesamowitą otwartość na dawanie.Po raz pierwszy spotkałem się wtedy z sytuacją, w której trener (Ania) sam zaproponował przekazanie mi gotowego skryptu szkoleniowego z opisem modułów oraz potencjalnych ćwiczeń, abym mógł go porównać z moją propozycją opracowywanego szkolenia. Chyba nie spotkałem się z takim zjawiskiem również nigdy później, chociaż pracuję jako trener już prawie cztery lata. Drugą osobą, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie był Andrzej Niemczyk. Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego oraz managera dawało mu możliwość posługiwania się przykładami trafiającymi do nas, osób mających prowadzić szkolenia dla handlowców. Poza tym Andrzej posiada osobowość dającą gwarancję udanego szkolenia. Całkiem niedawno po szkoleniu Dyrektor HR w firmie farmaceutycznej powiedziała mi „Andrzej broni to szkolenie swoją osobą”. Poziom kompetencji, styl konwersacyjny, uważność w prowadzeniu grupy, nietuzinkowość w argumentowaniu dają w połączeniu świetnego trenera, jakich niewielu spotkałem w mojej karierze uczestnika szkoleń. Andrzej wie, czym jest facylitacja w naszym zawodzie więc chętnie uczestniczę w jego warsztatach i za każdym razem, nawet przy znajomości merytoryki szkolenia, czerpię z nich wiedzę oraz inspirację.


Andrzej Tabiszewski, Kierownik Produkcji i p.o. Dyrektor Zakładu Hochland Polska w Kazmierzu

Ania i Andrzej Niemczyk – można o tym zespole napisać bardzo, bardzo dużo lub też nie pisać nic. Po prostu wystarczy powiedzieć o Kogo chodzi.
Kilka lat temu przeprowadzili cykl szkoleń z Zespołem, któremu mam zaszczyt i przyjemność przewodzić.
Szkolenie – trening przebiegało w doskonałej atmosferze. Wysokie kompetencje i umiejętność dotarcia do każdego z uczestników z osobna i do wszystkich razem pozwoliły na zbudowanie Zespołu, a umiejętność pracy w Zespole to jedna z podstaw dobrego funkcjonowania i wykonywania powierzanych pracownikom zadań.
Do dzisiaj uczestnicy wspominają te szkolenia oraz Anię i Andrzeja – dziękuję Wam za to! Część uczestników szkolenia, jak wiem utrzymuje z Anią i Andrzejem kontakty do dzisiaj, mimo upływu lat. Czasami ze zwykłej potrzeby kontaktu, czasami szukając pomocy.
Dla mnie osobiście Ania i Andrzej w roli trenerów pozostaną wzorcem na długie lata a odbyłem w mojej zawodowej karierze dość sporą ilość szkoleń.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Anię i Andrzeja Niemczyk osobom i Firmom szukającym dobrych trenerów. Szkolenia przez nich prowadzone to doskonała inwestycja w ludzi, a takie działanie wcześniej lub pózniej przynosi korzyści.

Aniu i Andrzeju – serdecznie Was pozdrawiam i mam nadzieję, że nasze zawodowe ścieżki jeszcze kiedyś się zejdą.

Contact Us