Szkoła trenerów

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Prywatnie jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat. Ostatnie 15 lat spędziliśmy częściej na sali szkoleniowej i w samochodzie jadąc lub wracając ze szkolenia niż siedząc na fotelu lub kanapie w domu.
Prowadzimy szkolenia ale każdy z nas inne i innymi metodami. Bo jesteśmy bardzo różni. Oj, bardzo.

 

Andrzej: Na szkoleniach wyjaśniam mechanizmy a potem, gdy już je znamy, ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy…

 

Ania: Na szkoleniach pytam, słucham, wspieram, zachęcam do działania i zmian, wyjaśniam po co to wszystko robimy.

DLACZEGO MY?

Bardzo chcielibyśmy powiedzieć ile dokładnie przeszkoliliśmy firm i ile było osób na naszych szkoleniach. Ponad 15 lat temu nikt z nas nie przypuszczał, że pogubimy się w wyliczeniach i niestety nie prowadziliśmy szczegółowych statystyk. Dlatego podamy nasz przebieg szkoleniowy w przybliżeniu. 😉 
Przeszkoliliśmy ponad 300 firm. Na sali szkoleniowej łącznie spędziliśmy prawie 5 000 dni. Spotkaliśmy łącznie około 20 000 osób. Odwiedziliśmy 200 miast, miasteczek. Na wyjazdach szkoleniowych spaliśmy w hotelach pięciogwiazdkowych ale też w domkach letniskowych w środku zimy, bez prądu i ogrzewania.

Grupy szkoleniowe liczyły od 2 do 300 osób. Napisaliśmy łącznie 120 artykułówi 9 książek. Wspólnie napisaliśmy 2 a właściwie 3 książki. W tym jedna to „Skuteczny trener. Procedury dla prowadzących szkolenia”, w której opisaliśmy wszystko czego nauczyliśmy się i doświadczyliśmy pracując jako trenerzy w biznesie.
Teraz w jednym miejscu we dwójkę wraz zaproszonymi do współpracy profesjonalistami chcemy podzielić się z wami swoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniami, zaangażowaniem i …radością w pracy z osobami, którym zależy na tym, żeby nie stać w miejscu tylko zmieniać się, rozwijać i czerpać z tego niezwykłą frajdę.

JAK PRACUJEMY?

Dynamicznie. Konkretnie. Empatycznie. Uważnie. Z radością. Z refleksją. No i przede wszystkim lubimy być dobrze przygotowani. I takich trenerów też szukamy kiedy sami jesteśmy uczestnikami szkoleń. Lubimy wiedzieć, umieć a jak pojawią się wątpliwości mówimy, że nie wiemy i szukamy odpowiedzi na pytania w rzetelnych źródłach.

KOGO ZAPROSILIŚMY DO WSPÓŁPROWADZENIA SZKOŁY TRENERÓW?

HR-owca z ogromnym doświadczeniem, superwizora PTP, specjalistkę od szkoleń typu outdoor, psychologa – mediatora oraz pasjonatkę…Flipowania

KOGO ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W SZKOLE TRENERÓW?

  • Tych, którzy jeszcze nie prowadzili szkoleń, a chcą się tego nauczyć.
  • Trenerów, którzy już to robią, a chcą wzbogacić swój warsztat.
  • Trenerów, którzy szkolą już od kilku lat i ….tracą zapał lub poczucie sensu swojej pracy.
  • Tych, którzy chcą stworzyć nowe programy szkoleniowe lub uatrakcyjnić te, które już prowadzą.
  • Doświadczonych fachowców, którzy chcą w przyszłości uczyć innych trenerów.

SZCZEGÓŁY:

  • Kiedy: szkoła trwa w każdym roku od października do czerwca (10 dwudniowych spotkań)
  • Koszt: 750 zł netto za każde dwudniowe spotkanie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW:

Program, szczegóły logistyczno – techniczne i wszelkie inne pytania i odpowiedzi – zapraszamy do kontaktu.
Anna: , tel. 605 217 693
Andrzej: , tel. 667 006 500

SzkolaTrenerow_program_i_szczegoly_organizacyjne

 


 

SZKOŁA TRENERÓW BIZNESU – TWOJE MIEJSCE ROZWOJU

Kim jesteśmy w świecie szkoleń?

Jesteśmy małżeństwem z ponad 20-letnim stażem, które poświęciło ostatnie 15 lat na rozwijanie innych. Nasza pasja to szkolenia, a każde z nas ma swoje unikalne podejście. Andrzej, jako trener rozwoju osobistego, skupia się na mechanizmach, praktyce i głębokim zrozumieniu indywidualnych potrzeb uczestników. Z kolei Ania, specjalizując się jako trener biznesu, stawia na wsparcie, zachętę i zrozumienie celu naszych działań w kontekście korporacyjnym.

Dlaczego warto nam zaufać w kontekście szkoleń biznesowych?

Przez lata pracy przeszkoliliśmy ponad 300 firm, spędziliśmy niemal 5 000 dni w salach szkoleniowych, odwiedziliśmy 200 miejscowości i napisaliśmy 9 książek. Nasze doświadczenie jest naszym największym atutem. Jako trenerzy biznesu, wiemy, jak dostosować szkolenia do specyfiki branży i indywidualnych potrzeb firmy.

Szkoła trenerów biznesu – nasza specjalność

Nie jesteśmy zwykłymi trenerami. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szkoleń biznesowych. Nasze szkolenia trenera biznesu są dynamiczne, konkretne i pełne empatii. Zawsze jesteśmy dobrze przygotowani i dążymy do doskonałości w tym, co robimy. Nasza szkoła trenerów biznesu to miejsce, gdzie teoria łączy się z praktyką, a wiedza z doświadczeniem.

Dla kogo jest nasza Szkoła Trenerów Biznesu?

Nasza szkoła jest miejscem dla każdego, kto chce stać się profesjonalnym trenerem biznesu. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych trenerów, którzy chcą wzbogacić swój warsztat. Jeśli czujesz, że tracisz zapał lub chcesz stworzyć nowe programy szkoleniowe, jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza metoda opiera się na wsparciu, zachęcie i praktycznych narzędziach, które pomogą Ci stać się najlepszym w swoim fachu.

Trener rozwoju osobistego – Twoja przyszłość w szkoleniach

Chcesz stać się trenerem rozwoju osobistego? U nas nauczysz się, jak pomagać innym odkrywać ich potencjał i dążyć do doskonałości. Nasza metoda opiera się na wsparciu, zachęcie i praktycznych narzędziach, które pomogą Ci stać się najlepszym w swoim fachu.

Dołącz do nas i rozwijaj się jako trener!

Jeśli jesteś gotów na nowy rozdział w swojej karierze, dołącz do naszej Szkoły Trenerów Biznesu. Razem odkryjemy Twój potencjał i pomożemy Ci stać się najlepszym trenerem, jakim możesz być.

Contact Us