Pierwszy w Polsce warsztat The Human Element zakończony!

Przez trzy dni w samym sercu wrocławskiego Ostrowa Tumskiego grupa doświadczonych menedżerów z czterech firm poznawała założenia metody The Human Element. 

 

Dzięki metodzie można lepiej zrozumieć, z jakiego powodu ludzie w zespołach mówią to, co mówią i robią to, co robią. I z jakiego powodu lepiej nie starać zmieniać innych na siłę, tylko szukać wspólnych metod pracy. No bo przecież kto powiedział, że szef ma być najmądrzejszy 🙂 Poznanie metody i stosowanie jej w praktyce to….mniej konfliktów, mniej nieporozumień i więcej  czasu na normalną, efektywną pracę w dobrej atmosferze. The Human Element, czyli zarządzanie po ludzku 🙂 i dzięki temu z efektami 🙂

 

Ta powszechnie stosowana w wielu krajach metodologia do tej pory nie była znana w Polsce. Warsztaty prowadził Per-Åke Sundholm (Master Practitionet Licesensed Human Element Practitioner) wspierany żywiołowym tłumaczeniem symultanicznym Karoliny Grabowskiej.

Zajęcia koncentrowały się na pierwszej części The Human Element określanej jako „Element B”. Ustaliliśmy już wrześniowy termin części drugiej dla tej samej grupy. Wracamy do Wrocławia w tym samym składzie.

Contact Us